چه پد گوش برای هدفون من مناسب است؟

KK78WRSA_kenritoRE-S_AP 1400/07/09

پد گوش برای هدفون

چیزی که امروزه خیلی از آن استفاده می کنیم، هدفون‌ها هستند. اما آیا ضرر دارند؟ بله 100% ! اما این محصول کوچک را نمی توانیم از خودمان جدا کنیم؟ پس بهتر هست از پد گوش هدفون استفاده کنیم! اما کدام پدها مناسب هستند؟ کدام به گوش ما کمتر آسیب وارد می کند؟

برخی هدفون‌ها هستند که پد ندارند اما به خوبی از گوش مراقبت می کنند که آن‌ها هدفون‌های آیفون هستند و محصولی بی نظیر که اندازه گوش ساخته شده و می‌توان از آن به راحتی استفاده کرد. اما اگر شما هدفون های دیگری دارید و از آن‌ها راضی هستید به به جز بخش پد گوش آن؛ با سینماکالا همراه شوید تا با یکدیگر پدگوش هدفون‌ها را بررسی کنیم.

 

چند نوع پدگوش برای هدفون داریم؟ کدام بهتر است؟

پدگوش معمولاً نرم و و صاف هستند و برای محافظت از گوش بسیار مناسب هستند. از آنجا که بحث هدفون‌ها برای انتشار صوت است، لذت پخش موسیقی نیز به بلندگوهای هدفون مربوط است. اما وقتی هدفون گوش را اذیت کند نمی توانید از آن استفاده کنید، مگر اینکه از پدگوش ها استفاده کرده باشید.

براساس استفاده می توان پدگوش ها را به دو بخش حرفه‌ای‌ها و غیرحرفه‌ای‌ها تبدیل کرد. در ادامه با انواع آن آشنا می شوید:

  1. سیرک-شنیداری: طراحی این پد گوش بدین صورت است که نرم بوده و در کناره بلندگو قرار می گیرد. همچنین باعث پخش بیشتر صدا شده و بسیار کارآمد و راحت است.
  2. Supra aural: این مدل تا حدودی ساده‌تر است. این پدگوش به طور کامل بلندگو را  تحت پوشش خود قرار می دهد. همچنین برکیفیت صدای بلندگو تاثیر زیادی می گذارد.

 

پد هدفون

 

کدام هدفون‌ها نیازمند پدگوش هستند؟

هدفون سیمی:

هندزفری‌های سیمی معمولاً دارای پد هستند. هدفون‌های سیمی دارای استایل و فرم راحت تری هستند. هنگام قدم زنی در خیابان مناسب هستند. اما اگر برای ورزش کردن و دویدن بخواهید از آن‌ها استفاده کنید، اذیت کننده است. زیرا سیم‌ها جلوی دست و پای شما را می گیرند.

هدفون فول سایز:

هدفون دایره‌ای بزرگ همراه با پد گوش بزرگ که کل گوش شما را می‌پوشاند. این نوع هدفون‌ها مناسب گیمینگ هستند و استفاده از این دسته از هدفون‌ها، بازی‌ها را برای شما مهیج می کند. استایل خاص خودشان را دارند و رنگ بندی و برندهای زیادی هستند که هدفون تولید کردند.

به راحتی بر روی گوش قرار می گیرند و گوش را اذیت نمی‌کنند. همچنین پدگوش نرم و بزرگ آن احساس خوبی با گوش ها می‌دهد. کیفیت صدای هدفون فول سایز بسیار عالی است. این هدفون‌ها دارای مقاومت بالایی هستند. تعمیرپذیری بالایی دارد و می‌توانید نگران خراب شدن آن نباشید.

 

پد هدفون

 

 

هندزفری دورگردنی یا Collar-Style

نام دیگری که می‌توان به هندزفری دورگردنی داد، هندزفری یقه‌ای است. این مدل هم سیمی بوده و هم بلوتوثی. این دسته از هدفون‌ها هم اکثراً دارای پد گوش هستند. هیچ وقت گم نمی‌شوند تا وقتی که از گردن خود جدا نکنید. ایربادها از طریق یک سیم به این حلقه وصل می‌شوند و از طریق بلوتوث می‌توانید به گوشی، لپتاپ و یا سایر دستگاه‌های بلوتوثی وصل شوید.

طراحی ویژه ای دارند و برای افرادی که کار می‌کنند مناسب استو کسانی که می خواهند زیاد گوشی به دست نباشند برای قرارگذاشتن های کاری، بهتر است از این مدل از هدفون‌ها استفاده کنند. اما برای خوابیدن با آن‌ها و استفاده در شب مناسب نیستند و به گردن شما فشار می‌آورند.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.