شرایط بازگرداندن کالا؟

با توجه به این که سینماکالا فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست و امکان خرید حضوری و تست تمامی محصولات سینماکالا در شوروم فیزیکی واقع در ساختمان دفتر مرکزی مجموعه امکانپذیر است، مرجوع کردن کالای خریداری شده فقط در مواقع خاص و با تایید مجموعه امکانپذیر است.

هرگونه تصمیم گیری در رابطه با مرجوع و یا تعویض کالای خریداری شده منوط به تایید سینماکالا و بررسی و تایید سلامت فیزیکی و عملکرد کالا توسط کارشناسان مجموعه است.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سینماکالا جداً، خودداری کنید.
  • در صورت هماهنگی و تایید کارشناسان مجموعه برای بازگرداندن کالا، برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • در صورتی که سفارش شما شامل اقلام هدیه باشد و قصد مرجوع کردن کل سفارش را دارید، حتما باید هدیه نیز همراه سفارش عودت داده شود.
  • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان بازگرداندن کالا را از بین خواهد برد. از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  • درصورت ارسال با پست پیشتاز یا سایر شرکت های ارایه دهنده خدمات ارسال، عکس و تصویری از رسید مرسوله را به شماره تلفن 09102657202 واتساپ کنید و از طریق شماره تلفن 02166727230 به بخش فروش اطلاع دهید.
  • در صورت تمایل برای بازگردان حضوری کالا، حتما قبل از حضور در مجموعه از طریق شماره تلفن 02166727230 هماهنگ فرمایید.

هزینه بازگشت چطور محاسبه خواهد شد؟

هزینه ارسال بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و می بایست در هنگام ارسال کالا پرداخت شود.در صورت عدم پرداخت هزینه ارسال توسط مشتری، مبلغ توسط سینماکالا پرداخت خواهد شد و کل هزینه ارسال از فاکتور مرجوعی یا تعویضی مشتری کسر خواهد شد.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

  1. درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و اطلاعات خریدار به شماره تلفن 09102657202 واتساپ کنید تا همکاران ما در اسرع بررسی های لازم را انجام داده و با شما تماس بگیرند.
  2. درخواست خود را با تماس با شماره تلفن 02166727230 اعلام کنید تا همکاران ما بررسی های لازم را انجام داده و با شما تماس بگیرند.