رویه ارسال سفارش

­­همراهان عزیز سینماکالا، تمام تلاشمان این است که بتوانیم سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان به دست‌تان برسانیم. به‌همین منظور در سینماکالا چند روش برای ارسال سفارش‌ها در نظر گرفته‌ایم که شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود، یکی از این روش‌‌ها را حین ثبت سفارش انتخاب نمایید.

  • اسنپ و الو پیک (برای مناطق 22 گانه شهر تهران و کرج)
  • پست پیشتاز (برای سراسر کشور)
  • ایران پیام (برای شهرهای تحت پوشش ایران پیام)
  • باربری

اسنپ و الوپیک (مناطق 22 گانه شهر تهران و کرج)

سرویس اسنپ و الوپیک شامل مشتریان ساکن تهران و مناطق ۲۲ گانه است. شما می‌توانید حین ثبت سفارش بازه زمانی تحویل سفارش را انتخاب نمایید تا کالا مطابق با زمان انتخابی به شما تحویل گردد.

درصورت ثبت سفارش تا قبل از ساعت ۱۷:۰۰ کالا همان روز به شما تحویل خواهد شد. همچنین ممکن است در برخی از روزهای تعطیل، امکان ارسال سفارشات ثبت شده در همان روز میسر نباشد.

ایران پیام (برای سراسر کشور)

ایران پیام یک سرویس حمل سریع در کشور است که در ۵۵۰ شهر ایران دارای نمایندگی بوده و با توجه به ارسال مستقیم به اکثر این شهرها روشی سریع جهت ارسال مرسوله به حساب می‌آید. در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت 16:30 ( پنج شنبه ها تا ساعت ۱3:۰۰) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل ایران پیام خواهد شد. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری ایران پیام می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری ایران پیام پیگیری نمایید.

ارسال توسط پست پیشتاز (برای سراسر کشور)

در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت 13:30 (پنج‌شنبه‌ها تا ساعت 11:00) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل مرکز پست خواهد شد. همچنین در هنگام ثبت سفارش می‌توانید زمان و ساعتی که سفارش شما تحویل شرکت پست می‌شود را مشاهده فرمایید. کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری پست پیشتاز می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

ارسال با باربری

ارسال با باربری یکی دیگر از روش‌های ارسال است که شامل کالاهای بزرگ و حجیم می‌شود. برای مثال می‌توانید.پس از تحویل سفارش شما به باربری، هماهنگی‌های لازم جهت تحویل کالا در شهر مقصد با شما انجام خواهد شد.